O nas

Funtree.eu to rodzinna firma założona przez Piotra i Dorotę. Stajnie i akcesoria zostały ręcznie zaprojektowane i wykonane przez Piotra.

Nasze produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem, dobrymi materiałami, mikroskopijnymi detalami, a przede wszystkim toną miłości i pasji włożonych w ich kreację! Dlaczego? Bo powstanie Funtree.eu zawdzięczamy naszym córkom – Oli i Juli – których pasja do koni i jeździectwa zmobilizowała nas, rodziców, do bycia kreatywnymi i otwartymi na potrzeby i propozycje naszych dzieci.

Zaczęło się od skoków przez proste przeszkody, które z każdym krokiem przekształcaliśmy na bardziej profesjonalne. Nasze propozycje były wielokrotnie odrzucane przez dziewczynki, dlatego możemy zagwarantować, że wszystkie oferowane przez nas produkty przeszły długi i skomplikowany proces dopracowywania a przede wszystkim testowania przez tych, dla których zostały stworzone!

Każdego dnia zbieramy inspiracje od naszych dzieci, jesteśmy otwarci również na Państwa pomysły! Każdy dobry pomysł zostanie nagrodzony gratisem lub zniżką, natomiast pomysły fenomenalne zyskają imię ich twórcy – tak jak nasze stajnie Ola i Jula.

Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania, serdecznie radzić i pomagać w Państwa wyborach. Widząc radość naszych dzieci bardzo chętnie podzielimy się doświadczeniami i tym co i kiedy sprawdza się najlepiej.

Zachęcamy do kontaktu i przetestowania zabawek we własnym domu i ogrodzie!

2 thoughts on “O nas

Comments are closed.